Karavan Hizmetleri Haritası

Karavan Hizmetleri Haritası

Karavan Sektörel Rehber Android Uygulaması

Play Store Link:

Yolda Kalmayalım!

Günümüzde bir çok Karavancının yakındığı şey, Yolda kaldığında veya Karavanıyla ilgili bir şeyler aradığında elinin altında bir rehber olmaması. Bizlerde bu bu sıkıntıyı görüp bir nebze faydalı olabilmek amacıyla bir Karavan Hizmetleri Haritası uygulamasına başladık. Dileğimiz bu haritayla ihtiyaç olduğunda, Karavan Hizmetleri alabileceğimiz yerlere ulaşmak. Yolda bir arıza ile karşılaşan olduğunda bulunduğu bölgeye en yakın Servis ve Tamirciden destek alabilsin.

Neler Olacak

Karavan Hizmetleri Haritasının, Kullanımı kolay olması için üç katman koymayı düşündük. Çok fazla farklı sektörler olursa Harita karmaşık görünebilir.

  • Karavan Tamirciler: Tamir, Tadilat, Bakım, Servis.
  • Karavan Üreticiler: Seri Üretim Yapan Firmalar.
  • Karavan Marketler: Ekipman, Aksesuar ve Donanım.

Karavan Hizmetleri Haritası uygulamasını geliştirebilmek için siz kullanıcılarımızın da desteğine ihtiyacımız olacak.

Karavancılık ile alakalı, Kendinize ait bir firmaya sahipseniz ya da Aldığınız ve memnun kaldığınız bir Tamirat Tadilat hizmeti varsa bize, Firma Adresini ya da Konumunu, Yaptığı işi, Telefon Numarasını ve İş alanıyla ilgili bir adet Resmi E-Posta adresimize gönderirseniz, Haritaya ekler ve Haritamızı daha hızlı geliştirebiliriz.


Harita Kullanımı

İpucu: Haritaları daha verimli kullanabilmek için SOL taraftaki katmanlar menüsünden

istediğiniz “Karavan Tamircileri – Karavan Üreticileri – Karavan Marketleri” bölümlerinden birini veya tümünü seçebilirsiniz.Biz uygulamayı yapalım ama siz İnşallah hiç ihtiyaç duymazsınız. Hepinize Kazasız, Belasız, Arızasız, Sıkıntısız Keyifli Tatiller ve Yeni Keşifler Yaşamanızı Dileriz.

Kamp Karavan Rehberi Ailesi.